درباره ما

_

پلاستو وود یکی از تولیدکنندگان کامپوزیت های چوب پلاست در ایران می باشد که توسط گروهی از پژوهشگران و متخصصین این مرز و بوم راه اندازی شده است.

محصولات اصلی این مجموعه، انواع مختلف دیوارپوش ها، کفپوش ها و محصولات مختلف چوب پلاست در طرح های متنوع و با استفاده از مواد با کیفیت بالا می باشد. حجم بالای تولید و نیز استفاده از ماشین آلات بروز دنیا و دانش فنی، ما را قادر می سازد تا محصولات خود را در سطح کیفی بالا و با کمترین قیمت به مشتریان خود ارائه دهیم.

مشتری مداری

مدیریت ارتباط با مشتری، راهی برای تشخیص و تعیین هویت مشتریان، جذب و نگهداری آنان است. مدیریت ارتباط با مشتریان یا (CRM) یک استراتژی کلان برای تمام کسب و کارها است که با هدف بهینه کردن سود، درآمد و رضایت مشتریان به کار گرفته می شود و برای محقق کردن این هدف، همه ی فعالیت های کسب و کار را حول گروه های مختلف مشتریان سامان می دهد و می کوشد رفتارهایی را در کسب و کار ایجاد کرده و توسعه دهد که نهایتا به رضایت بیشتر و وفادارسازی مشتریان منتهی گردد. بنابراین نخستین گام در مشتری مداری این است که بدانیم “مشتری چه می خواهد؟” اگر بتوانیم پاسخ مناسب و کاملی برای این پرسش پیدا کنیم، آنگاه رضایت مندی و وفاداری مشتریان را خواهیم داشت.

قیمت گذاری

یکی از اسرار موفقیت کسب و کار، قیمت گذاری درست محصولات است. انواع مختلفی از استراتژی های قیمت گذاری در کسب و کار وجود دارد. قیمت گذاری یک محصول معمولا شامل عوامل کلیدی می شود، از جمله تعیین مشتری هدف، و درک ارتباط بین کیفیت و قیمت محصول. بزرگترین اشتباه بسیاری از شرکت ها این است که اعتقاد دارند که قیمت به تنهایی باعث فروش می شود! پلاستو وود درک دقیقی از توانایی های خود برای فروش محصولاتش دارد و با تولید محصولات با کیفیت و پشتیبانی درست، می داند که مصرف کنندگان میخواهند احساس کنند که “ارزش پولشان” را به دست می آورند.

چوب پلاست

کامپوزیت های چوب-پلاستیک (پلاستو وود) (Wood-Plastic Composite) فراورده های اکسترود شده یا قالبی اند و شکل معینی دارند و طبق تعریف، پلاستیک های پر شده با الیاف سلولزی چوب و یا مواد لیگنوسلولزی دیگر هستند. موادی که هم اکنون به عنوان WPC شناخته شده اند، نخستین بار در دهۀ 1960 با نام ترکیبات قالبی گرماگیر ظهور پیدا کردند. چندسازه های ترموپلاستیک نقش مهمی را در جامعه بازی می‌کند و در مواردی چون وسایل آشپزخانه تا اجزای شاتل های فضایی مورد استفاده قرار می‎گیرند. در ساخت کامپوزیت های چوب پلاست محدوده وسيعي از پليمرها مانند پلی پروپيلن، پلي اتيلن، پلي وينيل كلرايد، پلي استایرن و غیره به همراه پركننده‎هاي سلولزي شامل پودر و الياف حاصل از مواد چوبي، پودر و الياف حاصل از بقاياي محصولات كشاورزي و ضايعات حاصل از انواع كاغذها قابل استفاده مي باشند. محصولات پلاستو وود (WPC) داراي مقاومت بالا در برابر شرایط مختلف جوی و UV هستند و در مقايسه با چوب و ترمو وود عمر طولانی تری داشته و کاملا نسبت به قارچ،کپک و نفوذ حشرات مقاوم هستند. بالا بودن مقاومت های فیزیکی-مکانیکی و سمی نبودن و ثبات ابعادی از دیگر مزیت های آنهاست. از سوی دیگر کامپوزیت های چوب پلاست در مقابل دیگر فراورده های چوبی، بلخص ترمو وود، نیاز به زمان و هزینه بسیار کمتری برای نگهداری و تمیز کردن دارند.

نو آوری

نوآوری به معنای ایجاد ارزش از یک ایده است. کسب و کارها باید نوعی فرآیند را برای ترجمه این ایده ها به چیزی که ارزش ایجاد می کند، داشته باشد. پلاستو وود کوشش خواهد کرد تا با فرایندهای موثر، ایده های خود را به نوآوری های موفقیت آمیز در صنعت چوب پلاست ایران تبدیل کند. یک ایده محبوب در حال حاضر، نوآوریِ مدل کسب و کار است، که در آن شرکت ها هویت خود را از یک تامین کننده به خالق یک سرویس خاص تغییر می دهند.

طراحی مدرن

طراحی مدرن در قرن گذشته شاهد تحولات زیادی بوده است که دیدگاه معاصر آن کاملا متفاوت از آنچه بود که در ابتدا مورد استفاده قرار گرفت. اصل اساسی فروش ما تامین نیازهای مشتریانمان است، بنابراین ما همیشه به پیشنهادات انها گوش خواهیم سپرد. اگر ضرورتی وجود داشته باشد، می توانیم تولیدات خود را با درخواست مشتریان تطبیق دهیم. ما برای هر نیازی، طراحی و  راه حلی داریم.

پلاست پلاستو وود - درباره پلاستو وود

مجموعه ی گسترده ای از تولیدات

_

مجموعه پلاستو وود با داشتن خطوط تولید مختلف و نیز دارا بودن قالب های متنوع، طیف جدیدی از محصولات چوب پلاست را به بازار عرضه می کند. با توجه به دانش عمیق ما از این صنعت، پلاستو وود طیف گسترده ای از کامپوزیت های WPC (Wood-Plastic Composite) را به مشتریان خود ارائه می دهد.

محصول تولید شده توسط ما، با بهترین مواد خام و جدیدترین تکنولوژی دنیا طراحی و تولید شده است. در حال حاضر کامپوزیت های چوب پلاست به طور فزاینده ای به عنوان مصالح ساختمانی داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرند. برای چنین کاربردی، این مواد باید دارای ویژگی های چند منظوره مانند ترکیبی از خواص مکانیکی استثنایی و بازدارندگی شعله و کیفیت بالا باشند.

به همین دلیل، یک تیم از متخصصان کیفیت، هر محصول تولیدی را براساس پارامترهای از پیش تعیین شده کیفی، مورد بررسی قرار می دهند تا محصول قابل عرضه از کیفیت مرغوبی برخوردار باشد.

تولید سازگار با محیط زیست

مواد خام و تولیدات ما مطابق با تکنولوژی روز دنیا تولید می شود. تولیدات ما 100 درصد قابل بازیافت بوده و برای تولید آنها حتی یک درخت هم قطع نمی شود. 

0025 - درباره پلاستو وود

مهمترین مزایای کامپوزیت های پلاستو وود

دوام و عمر بالا

کامپوزیت های پلاستو وود مزایای شگرفی را از خود نشان می دهند. از خصوصیات آن می توان به ضد آب بودن، ضد ترک خوردن، ضد حشرات بودن و مقاومت بالا در مقابل اشعه UV اشاره کرد. کامپوزیت های پلاستو وود در مقایسه با الوار چوبی و یا ترمو وود بسیار بادوام هستند. دوام آنها می تواند 15 تا 20 سال باشد.

دوستدار محیط زیست

پلاستو وود از ترکیب پلیمرهای مختلف و آرد چوب ساخته شده و هیچ مواد شیمیایی سمی در آن اضافه نشده است. کیفیت زیست محیطی این کامپوزیت ها در کلاس EO (دقیق ترین استاندارد زیست محیطی)، فهرست شده است. همچنین می توان بعد از استفاده، آن را بازیافت کرد. چوب پلاستها دارای تمام نشانه های دوستی سبز و توسعه پایدار هستند.

هزینه پایین نگهداری

هزینه نگهداری مکان های ساخته شده با چوب پلاست ها بسیار پایین است. با توجه به خصوصیات ضد آب و ضد حشرات بودن آنها، نیاز به نگهداری زیاد نیست. همچنین در طیف رنگ های مختلف قابلیت تولید دارند. در نتیجه مانند مصالح ساختمانی سنتی، الوار چوبی و ترمو وود نیاز به رنگ آمیزی در ابتدای نصب و نیز در دوره های مختف را ندارند.

مقاوم به شعله و کُند سوز بودن

جهت کُندسوز کردن تولیدات، مواد شیمیایی مقاوم در برابر شعله در جریان فرایند تولید، به چوب پلاستها اضافه می شود. از اینرو، محصول غیر قابل اشتعال (کُند سوز) می گردد.

سختی و مقاومت بالا

پس از گذشت زمان، می توان متوجه شد که تخته های چوبی و یا ترمو وود در معرض ترک خوردگی قرار می گیرند اما تخته های پلاستو وود در مقابل ترک خوردگی مقاوم هستند و می توانند فشار زیادی را تحمل کنند.

هزینه کم

کامپوزیت های پلاستو وود را می توان در طول مورد نیاز مشتری تولید کرد. چوب پلاستها در بلندمدت، ارزانتر از تخته های چوبی و ترمو وود می باشند. زیرا در طول زمان هزینه های نگهداری و تمیز کردن را کاهش می دهد.

انتخاب گسترده ای از رنگ ها

 کامپوزیت های پلاستو وود یک انتخاب گسترده ای از رنگ ها را به شما می دهد. مانند رنگ های گونه های مختلف چوبی همراه با بافت طبیعی چوب.

ما اجتماعی هستیم